Sukces potwierdzający jakość
PL EN RU

O nas

Nasza firma została założona w 1998 r. i jest obecnie jednym z wiodących w Europie producentów specjalistycznych maszyn i urządzeń dla budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego.

Dzięki personelowi posiadającemu wieloletnie doświadczenie, w dużym stopniu zautomatyzowanej produkcji z nowoczesnym parkiem maszyn CNC oraz precyzyjnemu systemowi kontroli jakości naszych wyrobów oddajemy Państwu maszyny z gwarancją najwyższej jakości wykonania i niezawodności działania.

Ochrona środowiska od początku była dla nas priorytetem, dlatego część produkowanych przez nas wyrobów może być opcjonalnie wyposażona w katalizatory redukujące znacząco emisję spalin. Ponadto sam proces produkcji jest również w znacznym stopniu niskoemisyjny, gdyż posiadamy własną farmę fotowoltaiczną, a hale produkcyjne i biura są ogrzewane za pomocą pomp ciepła.

Przez ponad dwadzieścia lat działalności doczekaliśmy się szeregu nagród, wyróżnień a nasze wyroby posiadają niezbędne certyfikaty oraz nadane przez Urząd Patentowy tzw. „Wzory użytkowe”.

Naszym motto od początku działalności jest „Sukces potwierdzający jakość”, dzięki niemu na terenie całego kraju i Europy posiadamy obecnie sieć liczącą przeszło 80 przedstawicielstw handlowych, a dowodem na jego potwierdzenie jest niesłabnące zadowolenie klientów z użytkowania kilkudziesięciu tysięcy maszyn wyprodukowanych w naszym zakładzie.